Loading...

“На сьогоднішній день немає ніякого урядового варіанту пенсійної реформи”

Робота над варіантами пенсійної реформи триватиме навіть після підписання меморандуму з МВФ.
Про це віце-прем’єр-міністр Павло Розенко сказав в ефірі “112 Україна”.

“На сьогоднішній день немає ніякого урядового варіанту пенсійної реформи, тим більше урядового варіанту, який вже узгоджений з МВФ. Зараз, і ця робота буде продовжуватися навіть після підписання меморандуму, йде серйозне напрацювання тих варіантів пенсійної реформи, які потрібні Україні і українцям. Ми, український уряд, українська влада в цілому, будемо проводити пенсійну реформу. Але не для МВФ, не заради МВФ, а ми будемо проводити пенсійну реформу заради наших українців, заради підвищення якості та рівня життя наших громадян. Тому ми сьогодні перебуваємо по одну сторону інтересів здійснення пенсійної реформи, влада і суспільство “, – сказав Розенко.

А ще віце-прем’єр-міністр Павло Розенко заявив, що в лютому 2017 року кількість безробітних в Україні зменшилася на 60 тисяч в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«На сьогоднішній день ми констатуємо зменшення кількості безробітних у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, якщо брати в цьому році, зараз у мене останні статистичні дані, станом на сьогодні, на лютий: в центрах зайнятості стоять на обліку 430 тис. безробітних. У той же час рік тому стояли на обліку 490 тис. тобто на 60 тис. За перші місяці цього року, абсолютно позитивно, що на 60 тис. менше безробітних стоїть на обліку в центрах зайнятості, ніж було в минулому році », – зазначив він (при цьому не згадав, скільки українців виїхали за кордон шукати кращої долі)

Розенко підкреслив, що всі песимістичні прогнози щодо «катастрофічних наслідків» від підвищення мінімальної заробітної плати не виправдалися (і тут, більш за все, поспішив із висновками)

«Це абсолютно виправданий крок. Це показує тільки одне – що рівень і якість життя українців поступово будуть зростати », – заявив він.

Згідно з даними Держслужби статистики, в січні 2017 року Україні було 429 тис. безробітних. При цьому в грудні 2016 року таких було 390,8 тис., А в лютому 2016 року – 508,2 тис., Повідомляє відомство.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *