Loading...

У НАТО офіційно визнали російську агресію проти України

Народний депутат України Ірина Фріз повідомила, що комітет Парламентської асамблеї НАТО з цивільного виміру безпеки офіційно визнав Росію агресором, передає «Преса України».

Нардеп повідомила, що в НАТО офіційно визнали російську агресію проти України головною причиною дестабілізації ситуації у світі. Понад те, в альянсі прийняли рішення підтримувати Україну більш рішучими методами в разі відновлення повномасштабної агресії Росії проти України.

«Сьогодні під час розгляду на Комітеті ПА НАТО резолюції «Підтримка пост-Варшавської стратегії оборони та стримування» агресія Росії проти України беззаперечно визнана головним фактором дестабілізації ситуації щодо безпеки у світі. У рамках обговорення резолюції досягнуто рішення про те, що однією з форм реагування на дії агресора буде рішуча підтримка України», – пише вона.

Крім того, Фріз повідомила, що тепер Росія офіційно визнана агресором всіма міжнародними організаціями. «Росія офіційно визнана міжнародними організаціями агресором», – заявила політик. Разом з тим, тепер одним із основних факторів, який відтепер перебуватиме в центрі уваги НАТО, є перетворення території півострова Крим у фактично нову стратегічну військову базу РФ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *