Loading...

Спостережний політ над Україною виконають три країни

Група міжнародних спостерігачів, які представляють Швецію, Чехію та Іспанію, протягом тижня здійснять спостережний політ над територією України

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України, передає Depo.ua.

Група у складі 15 осіб (дев’ять від Швеції та по три спостерігачі від Чехії та Іспанії) вже прибула до Борисполя літаком спостереження SAAB 340 (OS100) ВПС Швеції.

“Мета заходу – виконання спостережного польоту над територією України для розвитку відкритості і транспарентності, сприяння спостереженню за виконанням діючих угод у галузі контролю над озброєннями. Матеріали, отримані під час польоту, оброблятимуться в Швеції. Спостережна місія працюватиме в Україні до 8 вересня”, – кажуть у Генштабі.

Спостережний політ буде здійснено відповідно до плану верифікаційної діяльності за міжнародними договорами та угодами у галузі контролю над озброєнням та за рішенням Консультативної комісії з відкритого неба щодо розподілу активних квот спостережних польотів на 2017 рік.

Нагадаємо, з 4 по 8 вересня в рамках Договору з відкритого неба місія США і України проведе спостережний політ над Білоруссю та Росією.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *