ЦЕ МІСТО В ДИМУ АБО ІНСПЕКТОРІВ МАЙЖЕ НЕ ВИДНО

Алюзія (з латини – натяк, жарт) – стилістична фігура, що містить указівку, аналогію чи натяк на певний історичний, міфологічний, літературний, політичний або ж побутовий факт, закріплений у текстовій культурі або в розмовному мовленні. Заголовок цієї публікації містить дві такі стилістичні фігури: перша натякає на пісню гурту «Акваріум» «Этот поезд в огне и нам некуда больше бежать», а друга – на повість Василя Ардаматського «Сатурна» майже не видно» про діяльність радянських розвідників на окупованих територіях у часи Другої світової війни.

Дійсно, треба бути розвідником, щоб успішно відстежувати таємні дії міської влади. 9 вересня на підставі ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» автор цих рядків звернувся до міського голови з проханням надати інформацію про діяльність інспекторів із благоустрою КП «Переяслав-Хмельницьке ВУКГ». Відповідь 13 вересня надав начальник ВУКГ Артем Гриценко. Кілька запитань керівник цього підприємства або недобачив, або свідомо проігнорував. І те й інше говорить не на його користь.

Отож, із відповіді зрозуміло, що в штаті ВУКГ працює три інспектори: Михайло Галаган (із 15.04.2019), Вадим Бовтрюк (із 03.10.2017) та Наталія Черниш (із 17.07.2019). На підставі яких документів (законів України, підзаконних актів, рішень сесій та виконкомів, положень Переяслав-Хм. міської ради,) здійснюється їхня діяльність? Це запитання керівник «не добачив» і надіслав лише копію посадової інструкції. А чи були рішення виконкому та ради щодо функціонування інспекторів? А чи затверджені в місті правила благоустрою? Якщо ні, то на підставі чого здійснюється діяльність інспекторів? На ці запитання відповіді немає.

Отож читайте у свіжому випуску газети матеріал Олександра Матвієнка, чому у нашої влади відсутнє прагнення покращити екологію в місті.. А, може, у нас просто немає влади, а є люди в кабінетах, які тимчасово обіймають свої посади?