Тіла двох українців знайшли у холодильній камері у Польщі

Районна прокуратура в польській Раві Мазовецькій з’ясовує обставини загибелі двох українців 28 та 46 років, тіла яких знайшли у холодильній камері для зберігання фруктів наповненому азотом, без доступу кисню у місцевості Садковіце у Лодзинському воєводстві.

Цю інформацію підтвердила кореспонденту “Укрінформу” керівник консульського відділу посольства України у Варшаві Світлана Криса.

“Поліція поінформувала нас про цей випадок. Двоє померлих родом з Тернопільської області, і вони є родичами: дядько та племінник”, – повідомила вона.

За словами Криси, чоловіки легально працювали у Польщі.

 Дипломат поінформувала, що розтин тіл відбудеться в середу, а вивезти в Україну їх планують у четвер.

Польські ЗМІ, зокрема RMF24.pl й TVN 24, повідомляли, що в неділю, 10 листопада, у Садковіце Лодзького воєводства Польщі на яблучній плантації знайшли тіла двох українських заробітчан: 28-річного Ігоря К. та 46-річного Івана К.

Як повідомила представниця поліції Агата Кравчик, в неділю черговий офіцер отримав повідомлення про виявлення трупів двох чоловіків на фруктовому складі в Садковіце.

Інформацію надав власник сховища, який раніше знайшов тіла громадян України віком 28 та 46 років у безкисневій холодильній камері.

 Обидва громадяни України мешкали на території господарства, де стався інцидент, але поки не встановлено, за яких обставин вони опинилися в холодильній камері, що є приміщенням з контрольованим анаеробним середовищем. Увійти до нього означає наразити себе на смертельну небезпеку.

Правоохоронці оглянули місце події, допитали свідків та повідомили посольство України.

Розслідування у цій справі веде районна прокуратура міста Рава Мазовецька.