На Київщині затримали відомого 56-річного фотографа, який розбещував дівчаток

Фотограф не приховував своїх нахилів, про що свідчили його відверті фотосесії та інтерв’ю

У Київській області за розбещення неповнолітніх дівчаток був затриманий поліцією відомий фотограф, 56-літній Олександр Ктиторчук. Про повідомив начальник поліції Київської області Андрій Небитов на Facebook.

Протягом приблизно останніх трьох років періодично вступав з неповнолітніми та малолітніми дівчатами в статеві стосунки”, – повідомляє поліція.

Видання Сегодня” зазначає, що фотограф не приховував своїх нахилів, про що свідчили його відвертийе фотосесіїі та інтерв’ю. Перед ним роздягалися для фото українські зірки, але його вабили малолітні. Відомого фотографа і художника затримали за підозрою в розпусті. Протягом чотирьох останніх років він мав статеві стосунки зі своїми неповнолітніми моделями. Своїх сексуальних схильностей художник не приховував в своїх відвертих фотосесіях та інтерв’ю.

Фотохудожнику 56 років. Олександр Ктиторчук відомий своїми скандальними фотосесіями. І його соціальні сторінки наповнені фото в стилі ню.  Про те, що любить тілесні втіхи, фотограф сам відверто розповідав в інтерв’ю.