Суд розглянув апеляції екс-беркутівців у справі “розстрілів на Майдані”

Київський апеляційний суд

Суд залишив екс-беркутівців, які фігурують у справі про вбивство 48 та поранення 80 людей на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року, під вартою.

Рішення апеляційної інстанції стосується Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка та Олега Янішевського.

Суд розглянув скарги сторони захисту на ухвалу Святошинського районного суду Києва від 16 липня 2019 року. В цей день суд продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 14 вересня 2019 року.

 Рішення апеляційної інстанції – не задовольняти апеляційні скарги сторони захисту і залишити ухвалу 16 липня без змін.

16 липня Святошинський райсуд Києва відпустив під домашній арешт одного з екс-беркутівців, підозрюваних у розстрілі активістів Євромайдану, Сергія Тамтуру під домашній арешт.

Нагадаємо:

  • Екс-співробітників “Беркута” звинувачують у розстрілі учасників масових протестів на київському Майдані Незалежності та вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року.
  • У лютому 2014 року бійців спецроти “Беркуту” Сергія Тамтуру та Олександра Маринченка затримали за підозрою у розстрілі активістів Євромайдану.
  • У березні-квітні 2014 року за підозрою у розстрілі майданівців затримали екс-беркутівців Сергія Зінченка, Павла Аброськіна і їхнього командира Дмитра Садовніка.
  • У липні 2014 року затримали ще одного підозрюваного у цьому злочині – екс-беркутівця Олега Янишевського.
  • Суд їх усіх арештував.
  • У вересні 2014 року Садовніка відпустили під домашній арешт, а у жовтні 2014 року екс-командир роти “Беркута” втік.
  • Згодом стало відомо, що РФ дала громадянство екс-командиру “Беркута” Дмитру Садовнику та 9 екс-бійцям спецроти, обвинуваченим у розстрілі 48 активістів Євромайдану у лютому 2014 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *