Loading...

Гордон: Хочеться душити цих чиновників, примовляючи: “Дивися, скотино, до чого ти довів людей!”

Українські чиновники неспроможні аналізувати, розуміти процеси й систематизувати знання, вони переймаються лише грабежем, вважає журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон.

Українські чиновники зізнаються, що поїдуть лікуватися за кордон, якщо з ними трапиться щось серйозне, заявив журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон у програмі “Велике інтерв’ю” зі Світланою Орловською на телеканалі NewsOne.

За його словами, якось він запитав “одного чиновника, дуже серйозного, який був одним із керівників української охорони здоров’я”, що той робитиме, якщо “скрутить так, що туди” (за кордон) не долетиш. Чиновник відповів: “Значить, така доля”.

“Ось коли сходиш когось провідати в звичайну лікарню, де люди лежать у смердючих коридорах на продавлених сітках, ще й платять за це й не чекають на кваліфіковану допомогу, а потім їдеш за кордон, на нормальну лікарню подивишся, хочеться душити цих чиновників, бити їх, примовляючи: “Дивися, скотино, до чого ти довів людей!” – говорить Гордон.

Він зазначив, що, спілкуючись із багатьма можновладцями, він вражений “їхньою обмеженістю, неосвіченістю й низьким інтелектуальним рівнем”.

“Ці люди неспроможні аналізувати, розуміти якісь процеси, систематизувати знання, вони, повторюю, переймаються одним – украсти”, – заявив Гордон.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *