Е-декларація: Сумарний дохід Гройсмана за 2016 рік – понад 15,5 млн

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман подав електронну декларацію за 2016 рік.

Про це йдеться на сайті Кабміну.

 Згідно з декларацією, заробітна плата Гройсмана в 2016 році склала 281 тис. грн. Його дохід включає також відсотки по депозитах, розміщених в українських банках в розмірі 154 тис. грн.

Більшість доходу прем’єра за 2016 рік отримана в результаті відчуження належного йому автомобіля і земельної ділянки, сформованої в результаті поділу ділянки, раніше вказаної в електронній декларації Гройсмана за 2015 рік. Від зазначених операцій глава уряду отримав 11,130 млн грн.

Додатково від здачі в оренду належних Гройсману об’єктів нерухомого майна, які є у його власності вже багато років, він отримав 4,2 млн грн.

Таким чином, сумарний дохід прем’єр-міністра за минулий рік склав 15 млн 765 тис. грн.

Також зазначається, що з отриманих доходів Гройсман виплатив в минулому році понад 1,5 млн. грн податків.

Доходи дружини прем’єра в 2016 склали 1,625 млн грн, з яких 1,4 грн – доходи від ведення Оленою Гройсман підприємницької діяльності.

У повідомленні також йдеться, що в 2016 році подружжя Гройсман не придбали об’єкти нерухомого майна, рухоме майно і нематеріальні активи, які необхідно декларувати.

“Отримані в цьому році доходи і більшу частину задекларованої раніше готівки Володимир Гройсман і його родина, згідно поданої декларації, розмістили на рахунках в українських банківських установах”, – наголошується в заяві.

При цьому, слід зазначити, що декларацію прем’єра на сайті Єдиного реєстру подивитися на даний момент неможливо – на сайті ведуться технічні роботи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *