Політолог: Влада вирішила продовжити доїти безмовну біомасу

Експерт Дмитро Корнійчук прокоментував рішення НКРЕКУ підвищити для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу з 1 квітня.

У вівторок, 28 березня, Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність, – передають “Українські реалії” з посиланням на vesti-ukr.com.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії. Нові тарифи, по суті, є абонплатою за підключення до системи газопостачання і оплачуються щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

Рішення регулятора в своєму фейсбуці прокоментував політичний аналітик Дмитро Корнійчук.

“Влада вирішила продовжити доїти безмовну біомасу, що проковтнула в 10 разів підвищення тарифів на газ. І ввела новий оброк для холопів – щомісячну абонплату за приєднання до газової труби. Приблизно 100-200 грн на місяць. І будуть дружно платити. Бо гідністю ми здатні тільки на майдані трясти. Або в інтернеті волати, що Путін нападе. Так і живемо … “, – пише Корнійчук.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *