Суд арештував всю нерухомість “Кузні на Рибальському” – Портнов пише, ДБР мовчить

Суд за клопотанням Державного бюро розслідувань наклав арешт на все нерухоме майно і корпоративні права заводу “Кузня на Рибальському”, який раніше належав екс-президенту Петру Порошенку.

 Telegram-канал Андрія Портнова, екс-заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича

Прохання слідства арештувати майно задовольнив Печерський районний суд Києва.

Це було зроблено в рамках розслідування про нібито легалізацію незаконних доходів і несплату податків.

 Одразу після публікації інформації “Українська правда” намагалась її підтвердити. Наразі у ДБР та суді не змогли прокоментувати повідомлення, однак пообіцяли зробити це пізніше.

У неділю, 15 вересня, Портнов також анонсував такі судові рішення, написавши, що “наступний тижень час присвятити” арешту “активів Порошенка”.

Доповнюється…

Передісторія:

  • Справу стосовно “Кузні на Рибальському” відкрили після заяви Андрія Портнова, екс-заступника глави Адміністрації Віктора Януковича.
  • За версією Портнова, Порошенко розкрадав бюджетні кошти через “Кузню”, а потім відмив незаконні доходи, провівши продаж заводу через офшори.
  • Завод “Кузня на Рибальському” раніше носив назву “Ленінська Кузня” і був створений у 1862 році. У 1995 році його придбав Петро Порошенко.
  • Із 2016 року Кабінет міністрів дозволив заводу експортувати військові товари. Це допомогло підприємству, яке щорічно несло багатомільйонні збитки, збільшити кількість замовлень.
  • Восени 2018 року група “ТАС” Сергія Тігіпка попередньо домовилась про покупку “Кузні”. ЗМІ повідомляли, що завод коштував Тігіпку близько 300 млн доларів.
  • Нещодавно ця цифра підтвердилась, однак стало відомо, що фірма Тігіпка спершу заплатила Порошенку та його соратнику Ігорю Кононенку лише тридцяту частину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *