Loading...

Розстріли на Майдані: журналіст спростував чутки про кількість загиблих і спалення у крематоріях

Учасник Майдану, журналіст і волонтер Родіон Шовкошитний спростував твердження про те, що під час протестів у Києві загинули кілька сотень людей, які так і залишилися зниклими безвісти. Усе тому, що ці твердження не знайшли підтвердження у наступні роки.

Про це повідомляє “Обозреватель“.

“Я після Майдану працював журналістом і робив з цього програму. Пам’ятаєте ці “в крематорії спалюють сотнями убитих на Майдані”? Я робив розслідування, де ці зниклі з Майдану, їздив у той крематорій, спілкувався на приховану камеру з його директором, їздив на Лісове кладовище. Було багато вкидань, що “на Лісовому кладовищі дим, спалюють тіла”, а на Лісовому навіть крематорію і моргу немає”, – розповів Шовкошитний.

Журналіст наголосив, що згодом більшість із тих, хто вважався загиблим на Майдані, все-таки знайшлися.

Цю величезну кількість загиблих на Майдані я не знайшов. Через 2 роки після Майдану, коли я почав уточнювати дані, то все-таки знайшлися ті, хто зник. Виявилося, що більшість із них просто не захотіли повертатися додому, пішли на війну. Хтось займався своїми справами,
– розповів учасник Майдану.

Водночас він припустив, що кілька десятків тих, хто зник під час Майдану і на сьогодні вважаються зниклим безвісти, справді могли бути вбитими.

“Якщо недорахувалися, то це, можливо, десятки тих, кого недорахувалися після Майдану. Я не думаю, що це сотні”, – зазначив Шовкошитний.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *