Стрілянина в Лондоні: закрили метро, евакуюють магазини, є поранені

Як повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Independent, поблизу Лондонського мосту, де сталася стрілянина, евакуюють магазини, також закрили станцію метро.

Поліція: “Викликали о 13.58 у зв’язку з ножовим нападом в будівлях поблизу Лондонського мосту. На місце прибули і екстрені служби…

Поліція затримала одного чоловіка. Ми гадаємо, декілька людей отримали поранення”.

  Персонал станції Monument стверджує, що 5 осіб отримали поранення.

Інцидент трапився неподалік від місця теракту 2017 року.

Додаткових деталей інциденту в поліції не надали. Очевидці повідомляють про п’ять чи шість пострілів, які пролунали під час інциденту.

Повідомляється, що найближчу до Лондонського мосту станцію метро закрили.

Також повідомляється про евакуацію магазинів і офісів в районі інциденту.

 У п’ятницю в другій половині дня перекрили Лондонський міст над річкою Темза, який сполучає центральні райони міста.

Столична поліція заявила, що її викликали на інцидент з різаниною в приміщенні біля мосту. Постріли пролунали, коли на місце прибули силовики.

Вже ввечері  поліція Лондона повідомила, що у підозрюваного в ножовому нападі на Лондонському мосту був муляж вибухівки.

Про це заявив асистент комісара поліції Лондона Ніл Басу на спеціальній пресконференції: Я можу підтвердити, що приблизно о 2 годині дня сьогодні, в п’ятницю 29 листопада, поліція була викликана на різанину в приміщенні недалеко від Лондонського мосту” – сказав він.

За словами Басу, підозрюваний був застрелений спеціальними озброєними офіцерами з лондонської поліції і помер на місці злочину.

 “Ще кілька людей отримали травми під час цього інциденту” – розповів він.

Він також прокоментував повідомлення про вибухівку у підозрюваного. За його словами, до тіла чоловіка був прив’язаний пристрій, однак він виявився муляжем вибухівки.

Поліція зберігає посилений кордон безпеки в районі місця інциденту.

Нагадаємо:

  • Менш як через тиждень, 3-4 грудня, у Лондоні відбудеться саміт НАТО