Loading...

Макфол: Миротворці заморозять війну на Донбасі

Після президентських виборів в Росії, які пройдуть 18 березня, і перед Чемпіонатом світу з футболу (фінал якого пройде 14-15 липня в Росії) відкриється вікно додаткових можливостей по вирішенню війни на Донбасі.

Про це сайту «Сегодня» в кулуарах 54-ї Мюнхенської конференції з безпеки сказав колишній посол США в Росії Майкл Макфол.

За його словами, в останні місяці активізувалися переговори по розгортанню на Донбасі миротворчої місії ООН.

«Має бути ще багато етапів переговорів, перш ніж це станеться. Я нервую з цього приводу, тому що коли миротворчі сили заходять в зону конфлікту, вони залишаються там на довгий час. Я побоююсь, що вони можуть зацементувати кордон між Донбасом і Україною. Але я повинен зазначити, що у мене немає кращої альтернативи. Так що можливо це найкращий на сьогоднішній день шлях до миру «, – вважає Макфол.

Також посол відповів на уточнюючу запитання кореспондента сайту «Сегодня», чи можуть миротворці заморозити конфлікт на Донбасі.

«Так, цілком. У багатьох інших зонах конфлікту, де з’являлися миротворчі сили, вони не змогли вирішити протистояння і лише заморожували його», – заявив екс-посол.

Також, на думку дипломата після президентських виборів в Росії і перед Чемпіонатом світу з футболу відкриється вікно додатковий можливостей і можна буде побачити гнучкість з боку Росії.

«Але я не оптиміст у цьому. Але, можливо, Путін захоче виглядати героєм перед тим, як весь світ приїде в його країну на чемпіонат», – підсумував Макфол.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *