Loading...

Стало відомо, чи озброїть Клінтон Україну

Колишній посол США в Україні, Стівен Пайфер розповів, як перемога Хілларі Клінтон на виборах вплине на нашу державу. Про це повідомляє “Дзеркало тижня”.

За його словами, якщо Клінтон стане президентом, вона збереже ключові елементи політики президента Барака Обами щодо України.

Мається на увазі продовження допомоги у Мінському процесі, збереження економічних санкцій проти Росії та додаткове озброєння України.

“Крім того, вона може зайняти більш жорстку позицію щодо Росії. Приміром, адміністрація Клінтон в залежності від обставин може розглянути передачу летальної військової допомоги Україні, від чого адміністрація Обами відмовилася”, – зазначив Пайфер.

Якщо ж на виборах переможе її опонент, Дональд Трамп, політика США може змінитися не тільки щодо України, але і НАТО.

“Незалежно від того, чи буде президентом США Клінтон або Трамп, у нової адміністрації буде дуже багато питань на порядку денному зовнішньої політики. Буде Україна фігурувати в ньому чи ні, буде залежати від сприйняття Києва. Чим енергійніше уряд буде проводити реформи і серйозні антикорупційні заходи, тим імовірніше, що Україна буде серед пріоритетів нової адміністрації”, – додав експерт.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що у разі перемоги кандидата від Демократичної партії Гіларі Клінтон на виборах президента США президенту Росії Володимиру Путіну доведеться знайти з нею спільну мову, інакше відносини двох ядерних держав будуть тільки погіршуватися.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *