Loading...

Сорос: Бомбардування Путіним Алеппо – серед найбільш кричущих військових злочинів сучасного світу

Американський фінансист, мільярдер Джордж Сорос звернувся до росіян і жителів світу із закликом вплинути на президента РФ Володимира Путіна і змусити його припинити чинити злочини проти людяності.

Президент Росії Володимир Путін для підтримки режиму Башара Асада створив в Сирії гуманітарну катастрофу історичного масштабу, заявив американський фінансист, мільярдер Джордж Сорос на сайті свого фонду “Відкрите суспільство”.
“Російські літаки бомблять цивільне населення Алеппо, друге за величиною місто країни, щоб допомогти сирійським урядовим військам на землі Комбінована напад має, крім усього іншого, вивести з ладу залишилися лікарні і позбавити населення питної води.”, – Заявив він.
На думку Сороса, Путін спробує агресивно використовувати чотири місяці, що залишилися до інавгурації нового президента США, щоб новий глава держави зіткнувся з новою реальністю в Сирії і був змушений її прийняти.
“Коли факти будуть повністю встановлені, бомбардування Путіним Алеппо буде розглядатися як одне з найбільш кричущих військових злочинів сучасного світу”, – заявив він.
Сорос звернувся до світової спільноти із закликом спонукати Путіна покласти край “його жахливим злочинам проти людяності”.
Військовий конфлікт в Сирії триває з 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди та інші сили. Значну частину держави контролюють бойовики ІГІЛ.
У вересні 2014 року операцію проти ІГІЛ початку коаліція на чолі з США. У вересні 2015 року до конфлікту приєдналася Росія. У березні 2016 року президент РФ Володимир Путін наказав почати виведення основних російських сил з країни, проте авіаційне угрупування РФ продовжує здійснювати удари по позиціях сил, що протистоять Башару Асаду президенту.
Постпред США Саманта Пауер на засіданні Радбезу ООН 24 вересня заявила, що російські військові і сили Асада проводять “повномасштабну наступальну операцію” на сході Алеппо.
У США обговорюють жорсткі, в тому числі силові, варіанти відповіді Росії на відновлення бойових дій в Алеппо.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *