Loading...

США ОЧІКУЮТЬ ВІД УКРАЇНИ ЯКНАЙШВИДШОГО СТВОРЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ

За словами Йованович,  система електронних декларацій є початком процесу виявлення корупції в Україні.

Посол США в Україні Марі Йованович заявила про необхідність створення антикорупційного суду та розширення повноважень НАБУ. За її словами, Штати готові підтримувати український уряд у боротьбі з корупцією. В інтерв’ю виданню ZN.UA Йованович зазначила, що система електронних декларацій є початком процесу виявлення та приборкання корупції в Україні. “Хвиля загального обурення корупцією свідчить про потребу зберегти й розширити повноваження НАБУ, пов’язані з проведенням розслідувань, і створити антикорупційний суд якомога швидше. Ми готові підтримувати зусилля Уряду України в боротьбі з корупцією, і усвідомлюємо, що система електронних декларацій про активи є початком, а не завершенням процесу виявлення та приборкання корупційної діяльності”, – сказала посол.

 За словами Йованович, американська сторона сподівається, що українські правоохоронні органи своєчасно виявлять, а також будуть розслідувати підозрілі корупційні справи, які були відкриті у ході е-декларування. Посол США в Україні окремо також прокоментувала ситуацію на Донбасі та виконання Мінських домовленностей. Зокрема, вона підкреслила, що від України не вимагатимуть виконання в односторонньому порядку своїх політичних зобов’язань. Місцеві вибори на Донбасі можуть бути проведені лише за наявності необхідних безпекових умов.

“Україну не закликатимуть в односторонньому порядку виконувати свої політичні зобов’язання до того, як Росія виконає свої безпекові зобов’язання. Місцеві вибори можуть бути проведені тільки за наявності необхідних безпекових умов, за українським законодавством, а також у відповідності до стандартів ОБСЄ”, – наголосила Йованович.

Нагадаємо, раніше Державний департамент США назвав успіхом реалізацію системи е-декларування в Україні та звернув увагу на необхідність притягнення до відповідальності тих, хто використовував державні посади для збагачення.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *