Loading...

ЮРІЙ БОБРОВНІК – ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1 листопада розпорядженням голови Переяслав-Хмельницької РДА Андрія Пряхіна на посаду першого заступника голови РДА призначено Юрія Вікторовича Бобровніка (33 роки). Він переміг у конкурсі на заміщення цієї посади, який проводився Київською облдержадміністрацією.
Юрій Бобровнік вищу освіту здобув у Переяслав-Хмельницькому педуніверситеті, має звання кандидата історичних наук. До призначення на посаду працював викладачем в університеті, помічник народного депутата Сергія Міщенка. Депутат районної ради від БПП “Солідарність”. Неодружений.
2 листопада в залі РДА зібралися працівники апарату, відділів та управлінь РДА, районної ради. Представляв Юрія Бобровніка Андрій Пряхін. Він зазначив, що сподівається на плідну співпрацю, небайдуже ставлення до виконання обов’язків, адже посада на яку заступає Юрій Бобровнік, (а він вестиме весь економічний блок питань), вимагатиме втручання в цілий комплекс складних проблем розвитку регіону.
Привітав Юрія Бобровніка з призначенням голова районної ради Петро Качкалда. Він відзначив, що перший заступник голови РДА добре обізнаний з проблемами району, бо активний депутат. Вносить конструктивні пропозиції, аналізує економіку, має принципову життєву позицію.
Юрій Бобровнік склав присягу державного службовця.
– Я – людина, яка працює в команді, – сказав Юрій Вікторович, – тому буду виконувати всі завдання, які переді мною поставлені. Сподіваюсь на взаєморозуміння й підтримку.
ВП
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *