Loading...

Ситник: В НАБУ по е-деклараціям вже перевіряють близько 20 чиновників

В НАБУ проводиться перевірка щодо майже 20 чиновників за фактом поданих е-декларацій.

Про це 5 листопада в ефірі «112 Україна» заявив директор НАБУ Артем Ситник.

«НАЗК проводить суцільну перевірку поданих декларацій на предмет відповідності законодавства – як кримінального, так і адміністративного, якщо буде встановлено ознаки невідповідності – матеріали передаються до НАБУ», – зазначив він.

«НАБУ, яке має свою підслідність – якщо будуть звернення чи повідомлення про факти незаконного збагачення, які підслідні Антикорупційному бюро – відповідні перевірки буде розпочато. Поки що таких звернень небагато, лише два, але думаю, що коли завершиться термін внесення змін до декларацій, кількість цих звернень буде набагато більшою», – додав  Ситник.

Він зауважив, що аналітичне управління НАБУ наразі аналізує декларації, які є «найбільш очевидними з точки зору незаконного збагачення» і за власною ініціативою буде виявляти ознаки незаконного збагачення і брехню у деклараціях.

За словами Ситника, наразі у НАБУ перевіряють близько 20 чиновників.

«Це у тому числі – народні депутати», – повідомив Ситник і нагадав, що категорії посадовців, які підслідні НАБУ –  члени уряду, парламенту, чиновники категорії «А» та судді.

«У суддів дуже багато цікавих декларацій. Вони є одним з наших пріорітетів роботи, їхнім деклараціям буде приділено окрему увагу», – додав директор НАБУ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *