Loading...

США і РФ не змогли домовитися про нове перемир’я в Сирії

Консультації представників Москви і Вашингтона продовжаться 23 вересня. Джон Керрі заявив, що США досі залишаються єдиною стороною, яка прагне водночас і миру.

Чергова спроба США і Росії домовитися про відновлення режиму припинення вогню в Сирії провалилася. У четвер, 22 вересня, представники обох країн не зуміли прийти до єдиної думки. За словами глави американського Держдепартаменту Джона Керрі, США не можуть бути єдиною стороною, яка намагається домогтися світу. Керрі закликав Москву і Дамаск до виконання своєї частини роботи. Він повідомив, що переговори з РФ будуть продовжені 23 вересня.

“Якщо росіяни знову прийдуть до нас з конструктивними пропозиціями, ми їх вислухаємо”, – заявив Керрі після закінчення зустрічі Міжнародної групи підтримки Сирії, яка відбулася в кулуарах щорічної зустрічі світових лідерів при ООН. Глава держдепу також вказав, що США “продовжать прагнути” до досягнення прогресу у вирішенні сирійського питання.
Глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) після закінчення цієї ж зустрічі зауважив, що домогтися угоди “поки не вдалося, по крайней мере, не остаточно”. Він повідомив, що дискусія була “дуже відкритою і дуже полемічної”. Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров на питання, чи досягнута угода про перемир’я, відповів, що “нічого не сталося”

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *