ОНИЩЕНКО ПРОДАВ КОНЕЙ ТА ВТІК ДО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Сьогодні, 27 липня, генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру народному депутату України від фракції “Воля народу” Олександру Онищенку. “Підписання повідомлення про підозру О.Онищенку відкриває Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі шлях додоведення справи проти основного та інших фігурантів газової схеми до її логічного завершення — судового вироку” — зазначив керівник САП Назар Холодницький.

За словами Н.Холодницького, наступним кроком буде оголошення О.Онищенка у розшук, в тому числі й міжнародний. “Якщо він продовжуватиме переховуватися, ми звернемося до суду про застосування процедури спеціального досудового розслідування згідно ст. 2971 КПК України, яка дозволяє проводити судовий розгляд за фізичної відсутності обвинуваченого. Особливий акцент САП зробить на тому, щоб домогтися конфіскації усього заарештованого майна фігурантів газової схеми на користь держави”— додав очільник САП.

Нагадаємо, 22 червня НАБУ та САП викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ “Укргазвидобування”, в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. 5 липня ВР дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Олександра Онищенка — головного фігуранта газової схеми. Але до цього він, користуючись депутатською недоторканістю, покинув Україну.

До речі, вчора нардеп обявився і повідомив, що продав коней і виїхав до Британії та збирається просити там політичного притулку

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *