У столиці України з`явився новий кулінарний символ: це пиріг

У Києві презентували новий гастропродукт “Kyiv Pie”. Це пироги з різними начинками, які поряд із київським тортом, “перепічкою” і котлетою по-київськи повинні стати новими кулінарними символами столиці. Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

“Ми створили нову страву Kyiv Pie. Над нею працювали найкращі кухарі України. Ми сподіваємося, що такий пиріг об’єднає українські традиції і сучасні тренди та допоможе столиці в розвитку гастротуризму. Спробувати нову страву кожен охочий зможе в закладах Києва, які долучаються до нашої ініціативи, на всіляких гастрономічних заходах та центрах Турінфо”, – сказала начальниця Управління туризму та промоцій Марина Радова.

Радова також висловила сподівання, що Kyiv Pie стане типово київською стравою.

“Досліджуючи питання, яка ж саме страва має бути типово київською, відповідь кожного разу поверталась саме до хлібопекарських виробів. До того ж форма сонця в багатьох джерелах пов’язана саме з Києвом. А ще важливо, щоб ця страва була ресторанною стравою, стрітфудом, добре переносила доставку і враховувала смаки та вподобання веганів і вегетаріанців”, – розповів віце-президент Асоціації шеф-кухарів України Олексій Повторейко.

Пиріг доступний із трьома видами начинок:

  • осетер;
  • яловичий лівер;
  • коріння селери, петрушки та пастернаку.

Нова страва буде доступною всім жителям міста. Вона буде продаватися в кафе і на вуличних фудкортах. Серед начинок є варіанти для веганів і вегетаріанців. Вартість пирога близько 1 євро.

У столиці України з`явився новий кулінарний символ: це пиріг

Чудова ідея для розвитку гастротуризму. Переяславу треба теж над цим подумати. А чим ми гірші за столицю?