Підозрюваного у вбивстві та зґвалтуванні 7-річної Марії Борисової затримано

14 березня, поліція Херсонської області затримала підозрюваного у вбивстві та зґвалтуванні 7-річної Марії Борисової. Про це повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

“Цей жорстокий злочин на Херсонщині сколихнув країну. Маленьку дівчинку, яку протягом чотирьох днів шукали сотні правоохоронців та волонтерів, знайшли мертвою в мішку. Удушення та сліди зґвалтування”, – зазначив Ігор Клименко.

За його словами, відразу було зрозуміло, що тіло підкинув хтось із місцевих, бо закинуту недобудову правоохоронці перевіряли не один раз.

“У колі підозрюваних опинилися всі без винятку мешканці села. Слідчі та оперативники опитали всіх, десятки людей пройшли через детектор брехні”, – розповів Голова НПУ.

Після безупинних оперативно-розшукових заходів та слідчих дій правоохоронці встановили ймовірного вбивцю та ґвалтівника.

“Коли поліцейські прийшли до будинку зловмисника, підозрюваний лежав із порізаними венами. Правоохоронцям вдалося врятувати чоловіка. Він відповість за свої вчинки”, – сказав Ігор Клименко.

Поліція Херсонської області надасть деталі розслідування злочину.

У мережі з’явилося фото ймовірного вбивці Марії Борисової, який зґвалтував 7-річну дівчинку, після чого задушив і підкинув мішок з тілом у закинутий сарай.

Підозрюваного у вбивстві та зґвалтуванні 7-річної Марії Борисової затримано

Фотографію з відділку показали під час брифінгу МВС за участі Антона Геращенка.

Ймовірний вбивця Марії Борисової – 62-річний чоловік, товариш батька дівчинки.

Зазначається, що раніше він вже мав декілька судимостей, одна з яких – за зґвалтування. Востаннє чоловік вийшов з в’язниці у 2005 році.

У коментарях до запису, багато людей висловили свій гнів, а деякі навіть закликали до самосуду. Але знайшлися і ті, хто висловив недовіру висновків поліцейських.

Правоохоронці повідомили, що у рамках слідства було проведено низку експертиз, дві з яких доводять причетність арештованого чоловіка до вбивства Марійки Борисової.

Дані для ДНК-експертизи було відібрано одразу шістьох підозрюваних.

Наразі відбувається збір речових доказів та обшуки у помешканні чоловіка.

В подальшому поліція та прокуратура наполягатимуть на максимально відповідному покаранні – це довічне позбавлення волі.