“Слуги народу” “зняли багато підозр” і відмовися ходити на російські канали

На засіданні фракції “Слуга народу” за участю президента Володимира Зеленського народні депутати обговорили ситуацію щодо скандалу у фінансовому комітеті Верховної Ради. Про це повідомила у своєму пості  у Facebook народна депутатка від “Слуги народу” Євгенія Кравчук

 “Ніякої секретності, скандальності, як хтось писав, не було… Питання податкового комітету обговорювали найдовше. Це складна розмова для нашої фракції, але відвертий діалог і поліграф зняли багато підозр.

 Корупційні майданчики і посередники все одно зникнуть – відповідний законопроект буде розглянуто на комітеті і винесений в зал“.

 За словами депутатки, нардепи проголосували ще раз за те, щоб не ходити на російські канали.

Кравчук також повідомила, що з‘їзд “Слуги народу” пройде 10 листопада, а після нього буде “активна розбудова партії”.

 28 жовтня стало відомо, що о 18.30 буде засідання фракції “Слуга народу”. Всіх депутатів у категоричній формі попросили бути присутніми.

Нагадаємо:

  • Тиждень тому розгорівся скандал навколо 11 депутатів “Слуги народу” з фінансового комітету, які начебто отримали по 30 тисяч доларів за не підтримку в комітеті законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості.
  • Суть схеми полягає в діяльності електронних майданчиків (посередників між оцінщиками майна та електронною базою Фонду держмайна), які пов’язують із депутатом Антоном Яценком.
  • Після розголосу інформації про підкуп у фракції “Слуга народу” заявили, що всі їхні депутати з фінансового комітету пройдуть поліграф.