Скандал з втратою свідомості військовою: в “Укрзалізниці” розповіли свою версію

Компанія “Укрзалізниця” стверджує, що жінці-військовослужбовцю, яка їхала в поїзді №112 Львів – Харків і втратила свідомість, була надана медична допомога на станції Полволочінск в Тернопільській області. Про це 2 серпня повідомляє прес-служба компанії.
Відзначається, що в день події (30 липня. – Ред.) Після того, як пасажирці стало погано, начальник поїзда о 19:44 по радіозв’язку повідомила черговому по станції, щоб той викликав карету швидкої допомоги

“Карета” швидкої “прибула на станцію Підволочиськ о 19:52. За цей час група військових, які їхали разом з пасажиркою в вагоні №1, винесли її на свіже повітря на перон, а провідники надали нашатирний спирт з аптечки, що знаходилася в цьому ж вагоні “, – йдеться в тексті. У компанії уточнили, що аптечка була укомплектована всіма необхідними ліками.
“Старший військового підрозділу прийняв рішення залишити з жінкою-солдатом до прибуття медиків сержанта ЗСУ, а решта військових продовжили поїздку за маршрутом”, – заявили в УЗ.
У прес-службі компанії також повідомили, що жінка була госпіталізована до районної лікарні Підволочиськ.
“Затримка поїзда склала 16 хвилин. Поїзд відправився за маршрутом, коли медики вже прибули на перон”, – йдеться в тексті.
“Старший підрозділу – майор ЗСУ відзначив, що претензій до начальника поїзда і поїзної бригади немає. Зараз стан жінки задовільний, вона перебуває у Львові – у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону”, – додали в компанії.