“ДНІПРО РЕВУЧИЙ” В ПЕРЕЯСЛАВІ

DSC_6817

Минулої суботи на березі Дніпра, неподалік дитячого табору “Славутич”, пройшов грандіозний спортивно-просвітницький захід “Дніпро ревучий”, організаторами якого виступили громадська ініціатива “Корінь нації”, громадські організації “Старий Дніпро” і “Переяславський скарб” під егідою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, міської ради і Циблівської сільської ради.

DSC_6925

Бажання подолати дистанцію в три кілометри виявили 15 учасників. Загальний вік пловців — 605 років, а середній на кожного спортсмена-любителя — 40,3 роки.

головна

Цікаво, що серед учасників був голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, який пройшов дистанцію повністю, та заступник міського голови Ігор Герасимов (частину). Задум провести захід виник у його організаторів ще рік тому. Головна мета — збереження пам’яті затоплених сіл, історії України, формування патріотичної та екологічної свідомості населення регіону, розвиток туристичного потенціалу Переяславщини і збереження природно-культурної спадщини. Ну й, звичайно ж, пропаганда здорового способу життя. Треба подякувати організаторам за те, що все, що задумали на нинішньому етапі, їм вдалося зробити.

????????????????????????????????????

Крім змагань, учасники і глядачі з задоволенням подивилися організовану тут же, на березі, фотовиставку, на якій були представлені фотографії малюнків цих місць Тараса Шеченка, хат та об’єктів, які знаходилися по той бік Дніпра і які “поховала” вода, та сучасні фото нинішніх краєвидів. Нагороди отримали всі учасники, які подолали дистанцію в індивідуальному та естафетному запливах. Але головною нагородою все ж став сам дух змагань, чудова погода, природа і вдячні глядачі.

DSC_7239

1 коментар до ““ДНІПРО РЕВУЧИЙ” В ПЕРЕЯСЛАВІ

  • 11 Серпня, 2016 о 5:29 pm
    Permalink

    Прекрасно організований захід. Всім учасникам міцного здоров’я, успіхів та наступних стартів !

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *