Loading...

Схоплена банда, яка б переправити терористам 10 млн грн. з бюджету України

Діяльність організованого злочинного угруповання, яке систематично виводила бюджетні кошти на тимчасово окуповані території, викрила в районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України спільно з прокуратурою і поліцією, повідомляє прес-служба відомства.

«Зловмисники оформляли пенсії та інші соціальні виплати на підставних осіб, отримували кошти з пенсійних рахунків з використанням банківських карток і через посередників переправляли їх на тимчасово окуповані території Донбасу. За попередньою оцінкою, протягом року злочинне угруповання вивела з бюджету до 10 млн гривень », – йдеться в повідомленні.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, правоохоронці провели обшуки в службових приміщеннях окремих структурних підрозділів Державного пенсійного фонду Донецької області. Вилучена документація, що підтверджує незаконну оборудку – незаповнені бланки відомостей про пенсіонерів-переселенців з фальшивими підписами, їх пенсійні посвідчення та особисті справи тощо.

Також на КПВВ «Зайцеве» оперативники спецслужби затримали організатора та активну учасницю злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на переправленні готівки через лінію розмежування.

Тривають невідкладні слідчі дії по встановленню всіх учасників злочинного угруповання.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *