У Криму може знаходитися шість ядерних боєголовок!

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв повідомив про наявність відомостей про розміщення на території Криму шести ядерних боєголовок на нововідбудованій військовій базі в районі урочища Кизилташ.

Про це уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу розповів в інтерв’ю Укрінформу під час свого візиту у Вашингтон.

“Наші служби чітко повідомляють, що у них немає сумнівів, що в урочищі Кизилташ, де за радянської влади було ядерне сховище, воно повністю відновлене, і туди завезено шість ядерних боєголовок”, – заявив Джемілєв.

За його словами, відомості були отримані з розмов з представниками МВС Росії, які після вживання спиртних напоїв видали цю інформацію.

Він також повідомив, що є підтверджені очевидцями дані про наявність в урочищі спеціальних автомобілів, які можуть бути призначені для транспортування ракетоносіїв. “До нас надходять повідомлення, що люди бачили довгі машини з написами “Радіоактивна небезпека”. Крім того, посилився пропускний режим в урочищі”, – зауважив кримськотатарський лідер.

За його словами, це дуже серйозний сигнал, який створює велику небезпеку для усього півострова і регіону в цілому.

Повний текст інтерв’ю незабаром читайте на сайті Укрінформу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *