Loading...

ГПУ проводить обшуки в Миколаївському морпорту

Департамент з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України проводить обшуки на території Миколаївського морського торговельного порту в рамках розслідування фактів зловживань і розтрати держкоштів керівництвом підприємства. Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

“Встановлено, що службові особи державного підприємства “Миколаївський морський торговельний порт” у співучасті з посадовими особами регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області та суб’єктами оціночної діяльності, зловживаючи службовим становищем, укладали договори оренди нерухомого майна державного підприємства із суб’єктами підприємницької діяльності за заниженою ринковою вартістю оренди об’єктів, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів за використання державного майна та заподіяло тяжкі наслідки”, – зазначили в Генпрокуратурі, додавши, що в період 2012-2013 рр. посадові особи порту здійснили розтрату держкоштів, завдавши збитків державі на суму близько 45 млн грн.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Крім морпорту, обшуки проводяться за 26 адресами, у тому числі за місцем проживання і реєстрації керівництва підприємства і підприємців, з якими укладалися договори.

Раніше стало відомо, що в Харкові силовики проводять обшуки в приміщеннях, що належать високопоставленим чиновникам.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *