ЩО НАРАДИТЬ МЕРУ МОЛОДІЖНА РАДА?

На одній із попередніх сесій міської ради 19-ма голосами було прийняте рішення про створення молодіжної ради Переяслав-Хм. міської ради. У його констатувальній частині є, зокрема, посилання на Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», згідно з якими й було розроблене положення про міську молодіжну раду. Дуже хотілось би підтримати ініціативну молодь в її прагненні змінити місто на краще, проте вважаю своїм обов’язком висловити кілька пересторог, які, коли будуть узяті до уваги, дозволять молодим радникам не так сильно розчаруватися, стикнувшись із суворою реальністю переяславського місцевого самоврядування. Адже недаремно кажуть, що правда, на відміну від брехні, гірка.

Тому, перш ніж випити гіркі ліки від ілюзій, слід хоча б морально підготуватися до їхнього вживання. А перебувати в реаліях міського життя переяславцям допоможуть три чарівних слова: ЧИТАЙТЕ «ДІЛОВИЙ ПЕРЕЯСЛАВ». І тоді багато чого з таємного та прихованого для вас стане явним і відкритим.

У нашому новому випуску газети роздуми про те, чи вдасться молодіжній раді побороти консерватизм і популізм у міській раді