Держархбудінспекція оштрафувала підприємство у Переяславі

Держархбудінспекція виявила самовільну реконструкцію та експлуатацію приміщення в Переяслав-Хмельницькому Київської області та оштрафувало порушника містобудівного законодавства – ТОВ “Металекс М” – на 378,4 тис. гривень. Про це повідомила прес-служба ДАБІ.

Згідно з повідомленням, департамент ДАБІ в Київській області провела позапланову перевірку експлуатації ливарного цеху по переплавлення алюмінію по вул. Петропавлівська, 34 в Переяслав-Хмельницькому.

“Перевіркою встановлено, що ТОВ “Металекс М” в 2015 році здійснило реконструкцію нежитлового приміщення котельні під ливарний цех з переплавлення алюмінію без отримання вихідних даних, без розробки та погодження у встановленому законом порядку проектної документації, без оформлення документа, що дає право на виконання будівельних робіт і без забезпечення авторського та технічного нагляду. Також встановлено, що ливарний цех експлуатується без прийняття в експлуатацію”, – сказано в повідомленні.

Повідомляється, що за фактом виявлених правопорушень ТОВ “Металекс М” оштрафовано на 378,4 тис. гривень. Подальша експлуатація приміщення не заборонена.