Сергій Лещенко: «Наша Ряба» отримала мільярд з грошей Януковича

Замість того, аби справедливо розподілити конфісковані гроші президента-втікача Віктора Януковича, вони частково були направлені аграрним олігархам.

Замість того, аби справедливо розподілити конфісковані гроші президента-втікача Віктора Януковича, вони частково були направлені аграрним олігархам.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі Z) заявив народний депутат України від БПП Сергій Лещенко, відповідаючи на запитання, куди діваються гроші отримані з конфіскації.

«Влітку відбувся черговий розподіл грошей парламентом. Частину грошей, які були вилучені в Януковича, замість справедливого розподілу, віддали на потреби Генпрокуратури та аграрних олігархів. Коли ви чуєте, що мільярд отримала «Наша Ряба», то знайте, що це з грошей Януковича», – розповів пан Лещенко.

Таким чином на переконання нардепа, ми проїдаємо і направляємо на несправедливі потоки навіть ті гроші, які забрали в Януковича.

«При чому треба розуміти, що ми всі хочемо, аби Янукович поніс покарання. Але замість розслідування Генпрокуратура знайшла якогось підставного директора, який взяв на себе відповідальність і який ніколи не бачив ні Януковича ні Курченка. На цього повісили всіх собак і конфіскували 1,5 мільярда доларів Януковича. Звичайно Янукович буде судитися і цей популізм закінчиться погано для Генпрокурора і для тих, хто цю схему провернув», – відзначив Сергій Лещенко.

Як вважає політик, все це відбувається через те, що вся система перевернута з ніг на голову.

«В Україні ми маємо величезну проблему. Коли я їжджу в регіони я це бачу. Для мене стала символом маршрутка »Суми-Варшава», «Чернігів-Москва». Це маршрутки, якими заробітчани їдуть з України. Тут не можна прожити за зарплату. Крім того люди їдуть, бо економіка будується на способах збагачення кількох сімей. Малий і середній бізнес не має кисню, аби жити. Замість того, аби розвивати нові технології ми далі живемо за економікою 50-х років минулого століття. Ми даємо можливість Ахметову заробляти надзвичайно високі гроші і він їх не інвестує в нову енергетику, він займається розвитком застарілих технологій», – відзначив пан Лещенко.