Сергій Гайдай: держава у своєму бажанні монополії на насильство – готова судити тих, хто захищає своє життя, життя близьких, життя своїх дітей

Чоловік застрелив одного з чотирьох озброєних розбійників у себе вдома, а проти нього відкрито кримінальне провадження за ст.118 (умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця) Кримінального кодексу України.

 Політтехнолог Сергій Гайдай запитує:

Сергій Пашинський скажите, а по той ситуации, случившейся с вами на темной загородной дороге, открыто криминальное дело? И какое состояние дела сейчас?
Кстати даю очень ценный профессиональный совет, без шуток и сарказма, как политтехнолог, возьмите это дело, под личный контроль. И как народный депутат, защитите права украинского гражданина на самозащиту. Это будет наиболее успешное действие по укреплению вашей репутации. И это заткнет рот многим критикам, которые считали, что оружие вы применять не могли. Докажите, на своем примере, что в этой стране – все равны перед законом. Ну по крайней мера вашу личную приверженность этому принципу. А я лично обещаю освещение и публичность ваших действий.

Вот это совковое законное блядство: “умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця” под обывательский вой -” гражданам оружие давать – нииизззя!!!” – сохраняет нас в рабском состоянии. А государство в своем желании монополии на насилие – готово судить тех, кто защищает свою жизнь, жизнь близких, жизнь своих детей, свое имущество от разбоя и насилия, именно в тех случаях, когда государство этого сделать не может.

К мужику вломились уголовники, он спасал жену и дочку – какая нахрен необходимая степень самообороны? Так потом пришли другие бандиты – менты и теперь вместе с судьями и прокурорами будут заниматься своим вымогательством. И скорее всего если не откупится – осудят.

И вот только мне скажите, что кто-то из нас не имеет права на самозащиту, права на владение оружием, в том числе короткостволом. Потому-что не доросли?

PS Друзья поддержите репостом. Хочется проверить силу ФБ и его влияние на нашу власть. Никаких личных или коммерческих мотивов не имею – фермера не знаю – просто прочел новость.

А ось і сама історія, про яку розповів політтехнолог:

На місці злочину

Пізно ввечері група невідомих у медичних масках, шляхом віджиму та розбиття вікон, ввірвалася в будинок приватних підприємців у с. Сухолуччя Вишгородського району.

Озброєні пістолетом, ломом, ножами та затяжками напали на 40-річну жінку, яка на кухні першого поверху мила посуд. Жорстко били, вимагаючи віддати наявні гроші та коштовності з сейфу.

Почувши крик матері 11-річна донька одразу ж розбудила батька, який відпочивав у кімнаті на другому поверсі будинку. Чоловік миттєво схопив свій зареєстрований мисливський карабін і, спускаючись вниз по сходах на допомогу дружині, зробив попереджувальний постріл. Зловмисники одразу кинулись навтьоки. Один із них залишився та продовжував фізичне насилля над жінкою.

Не розгубившись, 43-річний господар вистрелив у нападника, завдяки чому звільнив налякану дружину та загалом врятував життя собі та рідним. Від отриманого вогнепального поранення злочинець одразу ж помер. Ним виявився 40-річний безробітній неодноразово судимий житель Сумської області.

Начальник поліції Київщини Дмитро Ценов повідомив, що як тільки в поліцію надійшло повідомлення від потерпілих, на території району було введено оперативний план «Перехоплення». До розшуку зловмисників одразу ж було задіяно весь особовий склад Вишгородської поліції.

Упродовж години правоохоронці розшукали та затримали у лісопосадці двох підозрюваних, які намагалися втекти від правосуддя. Ще одного розбійника, який тікав на автомобілі «Daewoo Lanos», затримала група реагування патрульної поліції. З транспортного засобу вилучили пістолет, ножі, радіостанції, лом та інші злочинні знаряддя.

На даний час трьох підозрюваних – громадян Російської Федерації, затримано у порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Їх перевіряють на причетність до розбійних нападів, скоєних на території області та в інших регіонах держави. Поліцейські проводять низку заходів, спрямованих на розшук ще одного нападника-втікача.

Слідчими Вишгородського відділу поліції відкрито кримінальні провадження за ч.3 ст.187 (розбій) та ст.118 (умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *