”Рідний із колиски!” Бондаренко заступилася за ”русскій мір” в Україні

Скандальна екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко розлютилася через ініціативу деяких парламентарів заборонити в Україні ідеологію “русского міра” і заявила, що національні меншини в її рідній країні нібито змушують відмовитися від рідної російської мови під загрозою кари.

Також зрадниця відзначилася фейком про те, що Україна перетворюється на неправову державу, позбавляючи права прихильників Росії підтримувати країну-агресора. Своїми маревними роздумами поплічниця окупантів поділилася в ефірі пропагандистської програми “Недільний вечір із Володимиром Соловйовим” на телеканалі “Росія 1”.

“Що роблять зараз із російськомовним населенням? У нас же російськомовними є і вірмени, і грузини. Різні національності. Для них же, дійсно, для більшої частини, – рідна (російська мова. – Ред.) з колискової, мама колискову співала російською. Це рідна мова! Ось ці люди не за принципом навіть крові, а за принципом мови позбавлені своїх прав! Чому? Тому що обов’язок свій знати українську мову вони виконують, а права на захист своєї мови не мають! Там, де немає прав, – це неправова держава. Тому якщо враховувати те, що сталося цього тижня в Україні, інакше, як геноцидом за принципом мови, віри, культури не назвеш!” – увійшла в роль захисниці російськомовних Бондаренко.

 “Тобто, якщо ви як нормальна адекватна людина визнаєте, що Російська Федерація є зараз могутньою державою – ви апологет “русского міра”, вас потрібно покарати! По суті, це закон про брехню. Ти повинен брехати про те, що в Україні проблем немає, а в Росії вони є. Ми взагалі кого обманюємо? Ми обманюємо, по суті, в Україні самих себе! Тому що, коли не можеш, не здатний адекватно дати оцінку тому, що відбувається, ти завжди програєш!” – уїдливо продовжила свою істерику екс-регіоналка, висловивши надію на перемогу Росії над Україною.

Для закріплення пропагандистського ефекту Бондаренко необгрунтовано звинуватила Україну в нацизмі, фашизмі та упередженому ставленні до людей іншої національності.

“Крім українців вони інших за людей не вважають! Ось вони вважають, що є тільки люди-українці, а всі інші – це не люди. І ось усі посили, які звучать від подібних експертів, вони укладаються рівно ось у ці нацистські дрібнички: обговорювати і наділяти людину людяністю залежно від її крові. Є українська кров – значить, визнаємо людиною, немає української крові – не визнаємо людиною. Для мене це очевидна і зрозуміла технологія, тому що, коли починаються розмови про національність, про кров, про гени – це і є справжній фашизм. Саме за цим принципом зараз в Україні намагаються ділити людей на людей і не людей!” – завершила свій нетверезий виступ зрадниця Батьківщини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Бондаренко цинічно заявила, що на Донбасі нібито немає російських військ, проте якщо Україна хоче з ними змагатися, то може почати наступ до Криму, де розміщені регулярні частини країни-агресора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *