ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Івано-Франківської обласної ТВК

Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Івано-Франківської обласної ТВК за порушення Виборчого кодексу. Про це повідомив відділ взаємодії із ЗМІ секретаріату Комісії

“Комісією було встановлено, що ця ТВК у встановлений законодавством строк не здійснила заходи із забезпечення виготовлення інформаційних плакатів та інформаційних буклетів місцевих організацій політичних партій – суб’єктів виборчого процесу з чергових виборів депутатів Івано-Франківської обласної ради, що в свою чергу порушує їхні права і права виборців.

Разом з тим Комісія констатувала, що станом на момент розгляду цього питання зазначена територіальна виборча комісія не забезпечила здійснення вказаних заходів”.

Відтак, ЦВК встановила факт грубого порушення ТВК Виборчого кодексу та достроково припинила повноваження всього її складу.

Окрім того, Комісія зобов’язала Івано-Франківську обласну ТВК після сформування її нового складу невідкладно забезпечити виготовлення відповідних інформаційних плакатів та буклетів.

Також ЦВК звернулася до Національної поліції для проведення перевірки викладених у постанові Комісії обставин та в разі виявлення підстав вжиття згідно із законодавством України заходів реагування.

Нагадаємо:

13 жовтня ЦВК достроково звільнила весь склад Одеської міської ТВК.