Одеського спортсмена підозрюють у спробі великої контрабанди психотропної речовини

За підозрою в спробі великої контрабанди психотропної речовини каптагон, відомої як “бойовий наркотик Ісламської держави”, затримали одеського спортсмена Олександра Седлецького, повідомляє “Думська“, з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Олександр Седлецький

Седлецький займається боротьбою і тайським боксом, багаторазовий призер різних першостей. Всього через територію України планували переправити 750 кілограмів каптагона, придбаного в Сирії.

На початку вересня товар прибув в морський порт “Південний”. Він був захований в контейнері з печивом і рахат-лукумом. Правоохоронці контролювали всі дії зловмисників.

Згодом наркоділки перемістили вантаж в складське приміщення. Для переправлення каптагона в одну з країн Перської затоки вони придбали партію кукурудзяного крохмалю, в якому сховали пакетики з психотропною речовиною. Потім два контейнери з наркотиками зловмисники доставили в одеський порт.

Контейнери з каптагоном

Після декларування вантажу в митних органів співробітники СБУ затримали фігурантів: одного при спробі вилетіти з Одеси, іншого вдома. Контейнери з каптагоном вилучено.

психотропні речовини
таблетки каптагона

Затримано двох громадян України – одесит і львів’янин. Їм повідомили про підозру за частиною 3 ст. 305 КК України – “контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, або фальсифікованих лікарських засобів”.