ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН В ПЕРЕЯСЛАВІ ПОЧНЕТЬСЯ 20 ЖОВТНЯ. ПРОТЕ НЕ ДЛЯ ВСІХ

На засіданні останнього виконкому нинішньої каденції, який під головуванням заступниці міського голови Валентини Губенко відбувся сьогодні, 20 жовтня, розглядалося дуже важливе й актуальне для містян питання: «Про початок опалювального сезону 2020/2021 року в  місті Переяславі». Доповідала з цього питання інша заступниця – Наталія Устич. Вона повідомила присутнім, що для комунальних медичних та освітніх закладів, у яких встановлені індивідуальні котельні, що не приєднані до системи централізованого теплопостачання, та за умови відповідної готовності систем теплопостачання, опалювальний сезон починається з 20 жовтня 2020 року. Початком опалювального сезону для абонентів, які використовують природній газ та електричну енергію для індивідуального опалення житла, слід також вважати 20 жовтня 2020 року. 

Виконком вирішив підприємствам, установам та організаціям, котельні яких приєднані до централізованого теплопостачання, розпочати опалювальний сезон у житлових будинках, школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового й соціального призначення за умови, якщо протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищуватиме +8 градусів, а закінчити 15 квітня 2021 року за умови належного виділення об’ємів газу для проведення опалювального сезону.

Іншими словами, чекаємо, поки три доби температура надворі буде нижче 8 градусів. Присутній на виконкомі начальник переяславської тепломережі Петро Ковальчук повідомив, що вже минулої доби середня температура була нижче восьми градусів. Так що залишилося потруситися всього лише дві доби. Правда, є ще певні організаційні та узгоджувальні питання, які повинне вирішити КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа», проте будемо сподіватися на краще (й готуватися до гіршого).

У кінці засідання всім виконкомівцям за ударну працю від імені міського голови були подаровані довгі парасольки, тож кожний член виконкому виходив із зали засідань як англійський денді, а кожна членкиня – як Мері Поппінс. Парасолями обіцяли забезпечити й тих виконкомівців, які не змогли прийти на засідання.

Інф. «ДП»