Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Можливо, дехто сприйме цю розмову за розіграш. Але, повірте, від результатів сеансу гадання на картах, яке на зламі двох років організувала для нас відомий таролог Ольга Соломка, ми всі – включаючи й саму Ольгу – були, м’яко кажучи, вельми подивовані.

Під час сеансу Ользі випала та сама карта, котра випала їй під час гадання на 2014 рік у контексті імовірних виборів лідера країни. Отже, якщо вірити картам, у нинішньому році нас знову чекають вибори. При чому – не лише президентські, але й парламентські. Однак – почнімо з самого початку.

Олю, я знаю, що ви чимало років займаєтесь складанням тароскопів. Ну, я розумію – кидати карти на конкретну людину. Але ж  на країну – це як?

Для мене це теж була спочатку загадка. Але в 2012 році до мене звернулася знайома. Вона працювала в одному журналі і якось каже: ти ж  розкладаєш, ну так спробуй розкласти на Україну. Я розклала на 2013 рік… І навіть зараз дивуюсь, наскільки це було точно. Ні про який Євросоюз, ні про які оці підписання (Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом – ред.) я нічого не знала. Але в мене випадало, що ми радісно кудись, вся країна, йдемо, а у вересні-жовтні – розвертаємось… А потім десь, на кінець грудня, випадає, що нас затягують кудись на кшталт Радянського Союзу.

Ну а згодом я в те саме видання складаю тароскоп вже на наступний, 2014 рік, і випадає основна карта – руйнування на тлі самообману, п’ятірка мечів.

В той час працювала я в газеті «Взгляд», – це кінець 2013 року, Майдан. А «Взгляд» – це був проект цього, Господи, як його, мордатого такого, що в податковій (Клименка).

Тобто, ви вірите в чаклунство?

Ну, мені не подобається, коли в телевізорі сидять такі якісь тьотки, а за ними на стіні – ікони, свічки, такий якийсь антуражик. Я вам  розкажу один секрет, мені два роки тому пропонували співпрацю з одного телеканалу. Однак мені казали: тільки ж треба відповідний антуражик, ми тобі якусь перуку зробимо загадкову, якийсь образ красівий придумаємо… Ну таке щось чудне, щоб очі чіпляло. Я так подумала: пропозиція   по грошах  приваблива. Але потім з’ясувалося, що у них є спеціальні телефонні лінії, люди туди дзвонять (ну, відповідно, вартість однієї хвилини розмови там о-го-го). І в чому фішка? В тому, що на каналі зберігається увесь, так сказать, анамнез тих, хто туди дзвонять. А дзвонить, як правило, певне коло людей. І  коли в енний раз дзвонить якась  Мар’я Петровна, вони вже все практично про неї знають, – діти, хвороби, чоловік-алкаш, те, те, те… Ну а Мар’я Петровна, нічого не підозрюючи, у шоці від «провидиці». Я так послухала і вирішила, що я таким не буду займатися.

Ну добре, тоді почнемо…

Гаразд. Подивимося, який у нас буде рік на метафоричних картах. До речі, карти – авторські, від художниці Наталі Діденко. Отже, головний посил: Україна в 2018 році.

Так.

(дістає карту – ту саму, яка випадала в 2013 році) А таки вибори!

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Може, ви не потасували колоду?

Я потасувала… Ну, реально. Таки вибори. Ну що я можу зробити?

Це те, що вам випало…

…Так, в 2013 році. Це навіть смішно. Так, добре, це основне…

А що у нас з економічним станом?..

З економічним станом щось у нас сумно. Ну, голоду не буде, але й достатку особливого теж.

Що з війною?

Якісь каравани в нас ідуть на схід, а зі сходу люди дивляться сюди, на центральну Україну. Можливо, з надією, а можливо, зі страхом. Тобто наступного року із сходом почне щось вирулюватися, принаймні, не така «замерзла» ситуація буде, як зараз. Ну, із військом, бачу, все нормально, якась активізація морських справ. Відчуття, що це якась Одеса.

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

А може, це російський Чорноморський флот?

Як варіант, але ніяких негативних речей тут не видно.

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Що з фінансами?

«…Кто-то уходит вдаль…». Тільки незрозуміло хто…

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Гонтарєва? Чи гривня?

Може і Гонтарєва, нарешті, піде. І, до речі, з приводу того, що відбуватиметесь в економіці, – видно прихід якоїсь людини, яка в тому дуже розбирається, і в економіці буде підйом. Може, це саме прихід, а не відхід, тобто з’явиться якась темна конячка, яка в тому всьому розгардіяші трішечки розбереться.

А що з соціальною сферою?

Подивимось на соціум…. Ну, кожен сам собі в своєму світі заховався і сидить. Тобто більше концентрація на собі, ніж назовні. Кожен в собі замкнутий, в своїй родині, в своїх проблемах.

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Гуртування не буде суспільства?

Виходить, так. Подивимося, до речі, а що у нас із всякими політичними речами… Тут якась політична дама…

І якийсь бородатий дядько.

…І якийсь бородатий дядько, вона щось йому нашіптує йому… Словом, жіночий аспект в політиці буде, все таки, випирати.

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

А хто ж це у нас дядько з бородою?

У нас Яценюк борідку завів, ну таку льогкую, я би сказала, небрітость.

…Ну і, зрештою, подивимося на рік, є у нас чудовий розклад на цілий рік, от на нього ми подивимося (розкладає 12 карт таро).

Таролог Ольга Соломка: Новий лідер має прийти у вересні

Розказуйте.

Якісь дуже активні дії почнуться вже в січні. Ну, не знаю, Майдан не Майдан, але якийсь імпульс до того всього. Загострення буде в лютому. До речі, я розмовляла з астрологами, які теж щось там піддивляються, то десь вони теж говорили, що загострення буде тривати до весни.

В березні… Ну просто карта 10 мечів – одна з найгірших, а вона ще й перевернута, а це означає крах, руйнування,  можливо, навіть кров проллється. І, зрештою, це стане якимось спусковим гачком… І все-таки, період невизначеності і розброду у квітні завершиться. І в травні (випадає лицар жезлів) починаються якесь відродження, чи якесь переродження, активність, суперечки. Словом, відбуватиметься щось дуже радісне і буремне.

Тобто, і вибори десь тут відбудуться?

Так, і вибори десь отут, тому що вже в червні хтось святкує перемогу – випадає карта 9 чаш, а це означає, що основні події вже відбулися і всі вже святкують завершення справ.

А хто саме святкує, ви бачите?

Ну поки не зрозуміло, але більшості, судячи з усього, сподобається цей варіант…

Тобто, щось станеться. Щось таке, що призведе – в червні-липні – до переформатування влади. Думаю, вибори.

Які саме?

Я так бачу – спершу парламентські. У липні взагалі випадає карта Смерті, – це трансформація, тобто грандіозна зміна, можливо, почнуться реальні реформи… Тобто, літо буде зовсім не нудним. А от в серпні треба бути акуратними – випадає карта Диявола.

Що це означає?

Треба людям стежити за тим, щоб оці дядьки сьогоднішні знову не захопили владу. А може це, заодно, ще й і президентські вибори насуваються.

А у вересні у нас з’являється якийсь новий імператор, тобто людина, яка бере відповідальність на себе. Випадає карта Імператора – а це поява на горизонті нового керманича, чи людини, яка претендуватиме на це звання.

…Зрештою, виходить дуже класний рік. Випадає чимало позитивних карт. І, до речі, у жовтні може бути навіть зміна судової влади, оскільки інколи карти дають буквальне значення, а тут карта Суда випадає перевернутою.

Але, зрештою, у листопаді випадає карта Миру. Це одна із найкращих карт, вона і про здійснення мрій, і про світ, який нас підтримає.

Тобто світ підтримає всі ці вибори і всі ці трансформації…

Так. Скажуть, все окей, ви молодці. І наприкінці року, у грудні теж випадає позитивна карта королеви пентаклів – це про гроші. Говорить вона про те, що почалися системні зрушення, які призведуть до якихось фінансових позитивних змін, тобто це не позичені гроші, які проїдаються, а ті, що нами зароблені. От грудень і виходить для України грошовитим.

Так що в принципі, рік такий буремний, і в мене такі підозри, що справді будуть вибори і президента, і парламенту. І ще в мене враження, що, можливо, спочатку будуть парламентські, а потім – президентські, десь восени. Ну от, за що купила, як то кажуть…

А в цілому, яке у вас враження від цього розкладу?

В цілому позитивне, тому що якихось великих катаклізмів я не бачу, окрім того, що ось тут, у березні випадає 10 мечів перевернутих і у цей період відбудуться якісь події не надто приємні, які можуть послужити спусковим гачком для змін….

А те, що оці карти перевернуті – не дуже страшно?

Перевернуті карти не є поганими, вони вказують на те, що саме треба вирішити. До речі, бачу, що у жовтні, можливо, трішки почне гамувати оцей товариш, що прийде до влади, але його все одно «переломлять». Тобто зміни відбудуться, як би він не гальмував. Взагалі, карта Суда у жовтні – це карта відродження, вона перевернута, але в поєднанні з іншими, вона означає, що загальна ситуація переломиться. Можливо, переломиться ще й тому, що відбудеться ще й судова реформа…

Якісь ви епохальні події нам наврочуєте.

Ну подивимося, через рік зустрінемося.

Добре. А зараз підсумовуємо. Початок року напружений?

Напружений, так.

Кульмінація приходиться на березень?

Березень, так.

А у квітні що?

У квітні уривається терпець. 4 чаші показують, що терпіння буде не безмежне, що замість депресії та апатії у суспільства прокинеться шалена активність. Відбувається якийсь злам, починається рух. Карта Лицара жезлів у травні – це про вогонь, про активність, про те, що після якихось  депресивних станів, – починається шалений рух вперед і вгору. А у червні відбуваються вже народні святкування, гуляння, щось будемо святкуватися. Ну, а потім, у  липні, починається системна робота, трансформаційна.

І якісь спокуси?

Так. Які постануть перед командою, яка прийде – їм пропонуватимуть домовитися, на потоки сісти…

Їм це вдасться?

Ну, судячи по картам, не зовсім. Можливо, хтось пристосується до ситуації, але я сподіваюся на нового лідера, який має прийти у вересні. Я в принципі не прихильник доброго царя. Але тут приходить лідер, що має розум в голові і силу в руках. Навіть не знаю, хто це може бути, але не жінка.

Не жінка? Може, Вакарчук? Жартую…

Ні. Тут буде по картам Імператор, тобто, хтось з залізними яйцями. Це людина дуже заможна, дуже удачлива, давно вже на нашому політичному небосхилі, і зрештою, людина, яка погоджується змінити себе, якщо хочете – зламати. Ну, не знаю, може, у нас олігарх якийсь є..

Пінчук? Ми, до речі, говорили про таку можливість з Олексієм Подольським. Це, звичайно, вже зі сфери фантастики, але в нашій Україні можливо все.

Абсолютно. Але це не Юля, хоча вона наступного року буде в дуже сильній позиції.

Але ж у вас перед тим випали в карта, на якій жінка нашіптує щось чоловіку з бородою. Якщо вона не переможе в другий раз, вона не переживе цього, мені здається…

Бідна жінка… А що, Коломойський – то не варіант ? Хоча, хто його знає.

Ще Корбана згадайте…

У Корбана, до речі, й борода є…

Ну, словом, все дивовижно. Але вибори, ви кажете, будуть?

Ну, карти показують, що так.

Значить,  слідкуємо, хто почне відрощувати бороду…

Або придивляємося до тих, в кого вона вже є (сміється).

 

Автор: Галина Плачинда, видання МИР