ПИСАНКАРКА КАПІТОЛІНА ШЕВЧЕНКО БІДКАЄТЬСЯ, ЩО В МІСТІ МУЗЕЇВ УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯ

Упродовж тисячоліть українські майстри та майстрині — килимарниці, ткачі, гончарі, різьбярі, гутники, ювеліри, ковалі, писанкарки та інші спеціалісти декоративного розпису створювали необхідні в побуті речі. Кращі з них ми називаємо творами народного мистецтва. Гідні поваги люди, які творять дивовижні мистецькі вироби, живуть і на Переяславщині. До їх числа належить майстриня народних промислів, патріот України й просто небайдужа людина Капітоліна ШЕВЧЕНКО.

ПИСАНКАРКА КАПІТОЛІНА ШЕВЧЕНКО БІДКАЄТЬСЯ, ЩО  В МІСТІ МУЗЕЇВ УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯПИСАНКАРКА КАПІТОЛІНА ШЕВЧЕНКО БІДКАЄТЬСЯ, ЩО  В МІСТІ МУЗЕЇВ УКРАЇНСЬКА КУЛЬТУРА НЕ ПІДТРИМУЄТЬСЯ

— Капітоліно Миколаївно, що для Вас означає патріотизм?

— Знаєте, якби я мала 40-45 років, пішла б захищати Батьківщину. Служила б снайпером, адже маю перший розряд зі стрільби. Нині в силу своїх можливостей допомагаю нашим захисникам. Я щаслива, що Бог допоміг мені повернутися в Україну. Повірте, мені є з чим порівнювати, тож я впевнено й відповідально заявляю, що ніде не хочу жити, тільки у вільній Україні!

Повну версію інтервю читайте у свіжому номері газети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *