Журналіст на росТВ відповів Путіну на пропозицію про кораблі і примирення з Україною

Роман Цимбалюк, відомий український журналіст, жорстко і досить холоднокровно відповів Путіну на його провокацію про передачу Українській державі частини військових кораблів з анексованого Кримського півострова. Як інформує PRпортал, в прямому ефірі російського телебачення Цимбалюк заявив, що Україна не змінює кораблі на свою ж територію, і в Росії повинні це ясно засвоїти.

Частина телеефіру була оприлюднена в Інтернеті. Коли російські ведучі звернулися до українського журналіста і закликали почати процес примирення Росії та України, позначивши ініціативу президента Росії про повернення кораблів «першим кроком до початку миру», Цимбалюк дав холоднокровну відповідь, висунувши російській стороні кілька відповідних вимог.

Зокрема, на очах у обурених експертів і ведучих Російської Федерації, журналіст з України закликав спочатку перенести «народні республіки» Донбасу в район Магадана і звільнити українську територію в Криму і на Донбасі від військових ЗС РФ.

Також Роман Цимбалюк зазначив, що перелік українських претензій Росії за активами був досить зрозуміло описаний в судових позовах, при цьому територію своєї ж країни на кораблі Україна не мінятиме.