Саакашвілі заявив про загрозу виплат пенсій і зарплат в Україні

Голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Михайло Саакашвілі передбачив серйозний бюджетну кризу в країні. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна 24”.

Згідно з оцінкою Михайла Саакашвілі, в 2021 році Україні доведеться зіткнутися з жорсткою бюджетною кризою. Більш того, експерт допускає ймовірність появи проблем з виплатою зарплат і пенсій в країні.

“Те, що я бачу – українська економіка опинилася на півдорозі до масштабів катастрофи. Гряде серйозна  бюджетна криза, з якою країна давно не стикалася. Вже починаючи з наступного року цілком ймовірні проблеми з виплатою зарплат, пенсій і соціальної допомоги”, – зазначив Михайло Саакашвілі .

Політик вважає, що виплата Міжнародним валютним фондом чергового грошового траншу ненадовго стабілізує ситуацію, однак через кілька місяців Україну чекають нові труднощі з виплатами елементарних соціальних зобов’язань і зарплат.

“За найскромнішими оцінками, такого в країні не відбувалося приблизно з 1990-х років. Необхідно терміново вжити рішучих дій для того, щоб запобігти катастрофі. В іншому випадку настануть дуже важкі часи, а національна економіка просто” вилетить в трубу “. Ми впевнено рухаємося у напрямку до прірви, причому з закритими очима “, – додав Михайло Саакашвілі.
Глава Національного комітету реформ зазначив, уряд в Україні практично не діє. За словами політика, складається думка, що члени Кабінету міністрів ніби живуть в якомусь паралельному світі.