Loading...

Проросійський кандидат в президенти Франції виключив вступ України в НАТО і ЄС

Колишній прем’єр-міністр Франції, а нині один з головних кандидатів в президенти Франсуа Фійон назвав безвідповідальними заяви політиків, які бажали вступу України і Грузії в НАТО. Так, в інтерв’ю газеті Monde він підкреслив, що на його думку, “потрібно просто визнати – Україна і Грузія не призначені для входу в ЄС і НАТО”, передає РІА Новини.

“Чи завжди Захід був надійним? Чи не вводили ніколи в оману Росію по Лівії, по Косово, з економічного партнерства з ЄС? У Росії є чимало відповідальності, але не у неї однієї. Я вам нагадаю про безвідповідальні висловлювання тих, хто хотів вступу Грузії і України в НАТО “, – зазначив Фійон.

Він також заявив, що відносини з Росією – стратегічне питання для майбутнього Європи, і ці відносини треба відновлювати. Крім того він вважає, що необхідно створити європейський оборонний альянс, так як “політика США, яка керує НАТО, не є рішенням проти ісламського тоталітаризму”. Фійон уточнив, що хотів би союзу з Німеччиною в цьому питанні.

Перший тур виборів у Франції відбудеться 23 квітня, а другий запланований на 7 травня.

Нагадаємо, що Фійон пропонував скасувати обмежувальні заходи проти Москви, оскільки відповідальність за російську агресію на Донбасі, за його словами, лежить на Україні.

Фійон став лідером в першому раунді президентських праймеріз, набравши 44% голосів.

Нагадаємо, що нинішній президент-соціаліст Франсуа Олланд у виборах не бере участь через низькі рейтинги. Наприкінці минулого року опитування громадської думки показували, що чинного главу держави підтримують лише 4 відсотки французів.

Судячи з опитувань, у партії Соціалістів теж мало шансів пройти до другого туру президентських виборів. На думку експертів, за право зайняти пост президента Франції боротимуться кандидат від правоцентристів Франсуа Фійон і лідер ультраправої партії «Національний фронт» Марін ле Пен.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *