Посол США в ОБСЄ звинуватив Росію в зриві врегулювання конфлікту на Донбасі

Даніел Баєр запевнив, що в Мінських угодах прописані всі кроки, необхідні для завершення конфлікту.

Посол США в ОБСЄ Даніел Баєр розкритикував Росію за те, що вона зриває реалізацію плана по врегулюванню конфлікту. Про це повідомляє Radio Free Europe Radio Liberty.

За словами американського дипломата, США та інші країни-учасниці ОБСЄ дуже стурбовані тим, що слова Росії щодо конфлікту і її реальні дії не збігаються. «Ми бачимо продовження поставок зброї і бойовиків. Ми бачимо провокації, які змушують конфлікт триватиме. Ми бачимо обмеження роботи наглядової місії, знищення безпілотників місії відразу після того, як вони фіксують російське важке озброєння там, де його не повинно бути», — сказав Баєр .

Він запевнив, що в Мінських угодах прописані всі кроки, необхідні для завершення конфлікту. «Ми вже два роки знаємо, що треба зробити. Проблема не в тому, що потрібно вирішити якісь складні загадки. Проблема в політичній волі», — підкреслив посол.

Повідомлялось, що за останній тиждень кількість випадків порушення режиму припинення вогню в зоні ведення бойових дій на Донбасі збільшилась на чверть.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *