Чехія видала Україні підозрюваного в розкраданні держмайна

Як повідомила, речниця прокуратури Києва Надія Максимець у коментарі “Українській правді”,  Чехія видала Україні гендиректора товариства, якого розшукували за підозрою у розкраданні обладнання Дитячо-юнацького учбово-спортивного центру профспілок міста Києва “Авангард”, закупленого за державні кошти.

 15 жовтня 2019 року підозрюваного заарештували на території Чехії. За результатами розгляду запиту української сторони компетентні органи Чеської Республіки ухвалили рішення про екстрадицію вказаної особи. 18 листопада 2019 року в аеропорту “Бориспіль” українським правоохоронцям видали підозрюваного.

Як пояснила речниця столичної прокуратури Надія Максимець, реконструкція льодового стадіону “Авангард” почалася в 2010 році, а вже у 2013 прокурорська перевірка встановила мільйонні зловживання, як з боку посадовців центру, так і керівника підрядної організації. У зв’язку з цим було розпочато кримінальні провадження, але розслідувалися вони не ефективно.

 Максимець: “У 2018 році прокуратура активізувала слідство та за його результатами повідомила про підозру ексдиректору “Авангарду” у розтраті державних коштів (майже 15 млн грн. -ред.) за ч. 5 ст. 191 КК України. Зараз обвинувальний акт відносно колишнього посадовця перебуває на розгляді в суді. Тоді у 2018 році була оголошена підозра і ексгендиректору товариства. Але він почав переховуватися від слідства, у звязку з чим був оголошений у розшук”.
Чехія видала Україні підозрюваного в розкраданні держмайна
  Наразі чоловіка затримано слідчими ГУ НП в м. Києві та до суду подано клопотання про застосування відносно нього запобіжного заходу.