Loading...

Посол: Канада готова підписати військову угоду про співпрацю з Україною

Оттава завершила роботу над текстом Угоди про співробітництво між міністерствами оборони Канади і Україною і готова до його підписання. Про це за результатами зустрічі між міністром оборони Канади Харджітом Саджані і віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко.

“На зустрічі міністр Саджан повідомив, що робота над Угодою з канадської сторони завершена, так що тепер оборонні відомства обох країн будуть активно шукати час і місце для підписання”, – сказав Шевченко.

Угода про співробітництво між міністерствами оборони Канади і України – міжвідомчий договір, необхідний для доступу України до канадського ринку зброї

Канада прийняла рішення продовжити військову місію в Україні у “самому потрібному для ЗСУ форматі”.
Про це за результатами переговорів з міністром оборони Канади Харджітом Саджані розповіла віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

“За UNIFIER ми отримали абсолютно чіткий сигнал, що вона буде продовжена в тому форматі, який буде найбільш затребуваний для українських Збройних Сил”, – сказала Климпуш-Цинцадзе.

За  словами посла України в Канаді Андрія Шевченка, канадська сторона взагалі не розглядає можливість призупинення допомоги Україні. “Не стоїть питання про припинення підтримки Україні, зате розглядаються варіанти поліпшення її”, – підкреслив посол.

Нагадаємо: близько 200 канадських військових інструкторів з минулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. Однак їх мандат закінчується 31 березня 2017 року, тому під час візиту Джастіна Трюдо в Київ Петро Порошенко звернувся до нього з проханням продовжити термін перебування інструкторів в Україні. Поки офіційної відповіді на цей запит з Оттави не надходило.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *