ЛОНДОН ПЕРЕРВАВ ВСІ ДИПЛОМАТИЧНІ ЗВ’ЯЗКИ З МОСКВОЮ?

Лондон перервав всі дипломатичні зв’язки з Москвою Посол Російської Федерації в Великобританії Олександр Яковенко заявив, що всі контакти між Лондоном і Москвою несподівано для Росії перервані.

За його словами, погіршення зовнішньополітичних відносин відбулося з ініціативи британської сторони на тлі подій в Сирії і на Україні. Яковенко повідомив, що Великобританія відмовляється від політичного діалогу з РФ на вищому рівні, питання про взаємні інтереси в сфері торгівлі та економічного розвитку також заморожені, перервані наукові зв’язки між державами.

Мало того, влада Британії більше не надаватиме візи російським дипломатам, вона також має намір скоротити чисельність співробітників посольства Росії в столиці Сполученого Королівства. + По суті, як зазначив російський дипломат, єдиною сферою контактів двох країн залишилася культура. «Практично всі політичні контакти були раптово перервані по британської ініціативи, політичний діалог на вищому рівні, між лідерами, припинився.

На міністерському рівні теж спостерігається застій. Форуми для дискусій в сферах торгівлі та економічного співробітництва, на яких ми обговорювали теми, які представляли взаємний інтерес, заморожені, наукові зв’язки – фактично перервані », – сказалЯковенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *