Північнокорейські моряки напали на прикордонників РФ, є поранені – РосЗМІ

Російське інформагентство заявляє, що екіпаж північнокорейської шхуни скоїв збройний напад на російських прикордонників в Японському морі, в результаті чого троє військових отримали поранення.

Джерело: ТАСС із посиланням на центр громадських зв’язків ФСБ Росії

 Згідно з повідомленням, екіпаж північнокорейської шхуни у складі більше 45 чоловік напав на членів оглядової групи прикордонного корабля РФ.

За даними ТАСС, всього було виявлено дві північнокорейські шхуни і 11 мотоботів, які здійснювали браконьєрський промисел. Одна шхуна, екіпаж якої складається з 21 людини, була затримана.

“Одна шхуна з 21 особою екіпажу затримана. Екіпаж другої північнокорейської шхуни (понад 45 осіб) здійснив збройний напад на членів оглядової групи прикордонного корабля”, – повідомили приморські прикордонники. Пізніше стало відомо, що затримали й другу шхуну.
“Троє військовослужбовців отримали поранення різного ступеня тяжкості. Корабельним складом прикордонного управління ФСБ Росії по Приморському краю вживаються рішучі заходи з припинення протиправної діяльності”.
Північнокорейські моряки напали на прикордонників РФ, є поранені – РосЗМІ

Нагадаємо:

  • 25 листопада 2018 року у Керченській протоці російські військові обстріляли і захопили українські катери “Бердянськ” та “Нікополь”, а також буксир “Яни Капу” з екіпажами, які прямували з Одеси до Маріуполя. Троє українських моряків під час атаки росіян зазнали поранень.
  • 24-м полоненим українцям пред’явили звинувачення за ч.3 ст.322 КК Росії (незаконне перетинання кордону).
  • 7 вересня 2019 року моряків обміняли і повернул додому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *