У США дізналися про таємну зустріч Путіна з Януковичем через Манафорта – Buzzfeed

В інтернеті бурхливо обговорюють появу в американських ЗМІ компромату на новообраного президента США Дональда Трампа.

Buzzfeed опублікувало 35-сторінковий документ, який нібито є доповіддю британського розвідника, підготовленою для політичних конкурентів Трампа.

У документі є розділ, який присвячений зв’язкам колишнього глави виборчої кампанії Трампа Пола Манафорта до корупційних схем екс-президента України Віктора Януковича.

Відзначається, що у Віктора Януковича і Володимира Путіна була таємна зустріч біля Волгограда, на якій побіжний екс-президент України переконував російського лідера в тому, що немає доказів його “відкатів” Манафорту. У тексті документа йдеться, що зустріч відбулася 15 серпня.

При цьому стверджується, що Путін Януковичу не повірив.

До речі,  американське видання Buzzfeed опублікувало 35-сторінкову доповідь про збір російськими спецслужбами компромату на обраного президента США Дональда Трампа Документ, як стверджується, був підготовлений неназваним колишнім співробітником британської розвідки для політичних опонентів Трампа.

Автор доповіді заявляє, що колишній співробітник російських спецслужб розповів йому про стеження ФСБ за Трампом, коли той був у Москві у 2013 році. Зокрема, як стверджується, російські спецслужби прослуховували номер в готелі Ritz Carlton, куди Трамп запрошував повій.

Buzzfeed зазначає, що ця доповідь кілька місяців обговорювалася в середовищі журналістів, парламентаріїв та представників розвідки. Кореспонденти видання намагалися перевірити факти, що містяться в документі, але не змогли підтвердити або спростувати їх.

При цьому в документі є неточності, які Buzzfeed називає “явними помилками”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *