Соболєв перейнявся статками Гриніва і розповів, як глава МВС Арсен Аваков лобіював потрібних людей в поліції в обхід конкурсу

Народний депутат і глава антикорупційного комітету Єгор Соболєв написав заяву в Національне антикорупційне бюро з проханням перевірити можливе незаконне збагачення голови фракції БПП Ігоря Гриніва. Про це він розповів в ефірі “112 Україна”.

Соболєв допускає корупційний фактор отримання доходів депутата, адже в декларації І.Гринів вказав велику кількість майна.

“Я написав заяву до антикорупційного бюро, щоб перевірили, чи немає в його діях ознак незаконного збагачення. Він показав дуже велике майно, як для людини, яка більшу частину життя провела в політиці. Він, до речі, обіцяв дати звіт на нашому парламентському комітеті, але поїхав у відрядження до Китаю. Ми його чекали на цьому тижні, тепер в наступний раз чекаємо “, – говорить Е.Соболев.

Нагадаємо, голова фракції “Блок Петра Порошенка” Ігор Гринів задекларував ряд об’єктів нерухомості, розташованих в селі Таценки Київської області. До них відносяться житловий будинок площею 577,8 кв. м і чотири земельні ділянки загальною площею 10 тис. 390 кв. м. Крім того, дружина Гриніва Оксана володіє квартирою в Києві площею 145,5 кв. м.

Як повідомлялося раніше, Ігор Гринів задекларував старовинну книгу 1574 року “Апостол”. Мовляв, безкоштовно йому дісталася…. якийсь єврей подарував….

Народний депутат і глава парламентського комітету з боротьби з корупцією Єгор Соболєв розповів, як глава МВС Арсен Аваков лобіював потрібних людей в поліції в обхід конкурсу Він повідомив, що такі факти почали відбуватися практично відразу після Євромайдану, в 2014 році. За деяким людям Авакову надходила завдання від АП. Як розповів депутат Соболєв в ефірі «112 Україна»,  відразу після Євромайдану він посварився з Арсеном Аваковим через співпрацю останнього з «корупціонерами».

«Я не вірив, що співпраця зі старими корупціонерами може дати будь-який хороший результат. Я думаю, що завжди несе відповідальність перша людина. Арсен Аваков. І я з ним посварився майже відразу після Євромайдану через це. Він почав говорити: «Ось цю людину треба в поліції залишити, я згоден з відкритими конкурсами, давай їх зробимо, але тут мене просить Адміністрація президента, щоб цей залишився, той залишився».  – розповів депутат Соболєв. – Так не можна робити, не буває вибіркове очищення, тоді знову починається інфекція. Прийшли нові люди, але старі люди їх перемагають».

Нагадаємо, 14 листопада керівник Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що йде у відставку. Під час прес-конференції вона висловилася проти того, щоб її місце зайняв голова кримінальної поліції Вадим Троян. Кабінет міністрів затвердив відставку Деканоїдзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *