Loading...

Партія Саакашвілі “Рух нових сил” офіційно розпочала роботу по всій Україні

У суботу, 19 листопада 2016 року, в кожному регіоні України був запущений політичний проект екс-голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі “Рух нових сил”.
Про це колишній губернатор повідомив в Facebook.

“Сьогодні близько сотні представників ініціативних груп зі всієї України зібралися в нашому офісі. Хоча наша зустріч проходила під наглядом СБУ, у всіх присутніх було відчуття, що ми створюємо щось нове і дуже важливе, а старі політичні клани не зможуть нас зупинити. Ми дали старт роботі в кожному регіоні України. Спільно вирішили: ми – Рух нових сил “, – написав Саакашвілі.

Крім того, Саакашвілі заявив про старт набору “кадрового резерву” в “Рух нових сил”. Як зазначив політик, він запрошує в свою команду представників усіх демократичних політичних сил.

“Наша команда міцна і ми хочемо запросити всіх, хто готовий до командної роботи, наших активістів і союзників прийти 27 листопада о 13:00 до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу в Києві (Музейний провулок) на відкриту Раду. Ми запрошуємо представників усіх демократичних політичних сил приєднатися до нашій відкритій Раді. Ми починаємо кардинальну зміну влади в країні! “, – написав він.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *